GOS Plaza Orta Mahallesi, Kaptanıderya Caddesi No:6/3 34880 Kartal/İstanbul
+90 216 377 06 53 info@goslojistik.com

GOS Lojistik olarak 1995 yılından itibaren, 25 yıllık tecrübemizle siz değerli müşterilerimize; Müşteri memnuniyeti, Sorumluluk bilinci, Sürekli gelişim, Duyarlı yönetim, Hızlı-Güvenilir ve Kaliteli hizmet, İnsana-topluma ve çevreye duyarlı anlayış, bizi biz yapan temel Vizyonumuzdur.

GOS Lojistik; 1995 yılında İstanbul da kurulan uluslararası lojistik firmasıdır. Kuruluşundan itibaren sektöre getirdiği yeniliklerle hizmet kalitesini geliştiren GOS Lojistik, geçen 25 yıl içerisinde faaliyetlerini İstanbul, İzmir, Mersin ve Adana başta olmak üzere Türkiye’nin belli başlı tüm şehirlerine yaymış ve lojistik organizasyonlarını gerekli eğitimlerden geçen uzman ekibiyle, hizmet kalitesinin sınırlandırılamaz bir müşteri hakkı olduğunu benimseyerek müşterilerine en iyiyi sunmayı hedeflemiştir.

Bu doğrultuda, uluslararası hava, kara, denizyolu taşımacılığı, depolama ve dağıtım hizmetlerini ISO Kalite belgeleri ile taçlandırarak hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.

 

 

 

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti, Sorumluluk bilinci, Sürekli gelişim, Duyarlı yönetim, Hızlı-Güvenilir ve Kaliteli hizmet, İnsana-topluma ve çevreye duyarlı anlayış, bizi biz yapan temel Vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Misyonumuz, siz değerli iş ortaklarımıza beklentilerinin üzerinde çok çeşitli taşıma hizmetleri sunan, ülkesine ve topluma katkı sağlayan alanında öncü Lojistik kuruluşlarından biri olmaktır.

Tarihçemiz

1995 Yılında çıktığımız bu yolda 25 yılı geride bırakmanın gururu içerisindeyiz. 25 yılda Müşterilerimizin güvenini ve hizmeti sağladık

Değerlerimiz

Dürüstlük ve Şeffaflık Sorumluluk Çalışanların ve Müşterilerin Memnuniyeti Yerel Kültürlere Saygı Çevreye Duyarlılık Sosyal Sorumluluk Bilinci

KALİTELİ VE PROFESYONEL HİZMETLERİMİZ

Kara Taşımacılığı

Gos Lojistik, karayolu lojistik hizmeti ile Yurt içi komple,grupaj,teminatlı taşıma; depolama,gümrükleme; toplama ve depolama organizasyonu, kapıdan kapıya tam hizmet anlayışıyla eksiksiz yapmaktadır.

Deniz Yolu Taşımacılığı

1995 yılında kurmuş olduğumuz GOS Lojistik olarak Deniz Yolu taşımacılığı ile yeni bir yapılanmaya imza atmıştır. GOS LOJİSTİK, operasyonlarını kiraladığı gemiler yoluyla gerçekleştirmektedir.

Hava Taşımacılığı

Geniş acente ağımız sayesinde dünyanın her noktasından her noktasına havalimanı veya kapı teslimi havayolutaşımacılığı hizmetleri veriyoruz.

GOS NAKLİYAT VE LOJİSTİK

Referanslarımız